Terapie grupowe w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rybniku w roku szkolnym 2024/2025

2024-09-03

Termin zgłoszeń w sekretariacie Poradni do 6 września.

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami na temat planowanych terapii grupowych w roku szkolnym 2024/2025 na terenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rybniku.

Karty zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie Poradni do 6 września 2024 roku. Planowany termin rozpoczęcia terapii grupowych to październik 2024 roku.

Nabór na terapię pedagogiczną oraz trening ortograficzny w Poradni odbywa się poprzez zgłoszenie telefoniczne w sekretariacie w terminie do 6 września 2024 roku.

O zakwalifikowaniu dziecka/ ucznia/ uczennicy do grupy decydują terapeuci w oparciu o karty zgłoszenia na terapie grupowe oraz często dodatkową konsultację.

Wszelkie informacje znajdą Państwo na stronie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej www.ppprybnik.pl w zakładce /Aktualności /.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami zapisu do grup, znajdującymi się w karcie zgłoszenia do grup oraz tabelą „Planowane terapie grupowe” na stronie Poradni.