III Rodzinna Gra Terenowa.

2024-06-18
.

W dniu 18.06.2024 r. odbyła się III Rodzinna Gra Terenowa. W tegorocznej edycji uczestniczyło 5 dzieci: Krzyształa Alicja, Krzyształa Artur, Toczek Aleksander, Zasadni Natalia, Zasadni Kamila. Temat gry: „Aktywnie spędzam czas zdrowo i sportowo” a celem głównym  zaspokajanie naturalnej potrzeby przeżycia przygody oraz poprawa sprawności fizycznej, wytrzymałości, szybkości, spostrzegawczości.

Gracze kierowali się instrukcjami zawartymi na kartach pracy i przechodzili po wyznaczonej trasie rozwiązując po drodze zagadki. Wyznaczone litery wpisywane w odpowiednie pola utworzyły hasło końcowe:

ZDROWIE TO NASZ NAJWIĘKSZY SKARB. NA ZDROWY
TRYB ŻYCIA SKŁADAJĄ SIĘ M.IN. DIETA I AKTYWNOŚĆ
FIZYCZNA.

Jednym z punktów gry była cukiernia "Bulinek", gdzie wszyscy ochłodzili się wstępując na wspaniałe lody.

Uczestnicy wrócili z trasy zmęczeni ale zadowoleni. Na terenie szkoły otrzymali jeszcze jedną zagadkę, która doprowadziła ich do ukrytego "skarbu" - torby pełnej niespodzianek i zdrowych przekąsek.

Na zakończenie gry w stołówce szkolnej czekał na wszystkich poczęstunek oraz napoje.

Bardzo dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy za rok!