Szkolny Konkurs "Mam Talent"

2024-06-06
.

W dniu 06.06.2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs Mam Talent, w czasie którego chętni uczniowie zaprezentowali swoje pasje i uzdolnienia.  Na "scenie" swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, sportowe, artystyczne i taneczne zaprezentowało aż 37 uczestników.

Żywiołowo i serdecznie reagująca publiczność dodawała odwagi wykonawcom poprzez głośne oklaski i okrzyki zachwytu. Widać było ogrom pracy włożonej przez każdego z uczestników w przygotowanie sie do występu i zaprezentowanie tak wysokiego poziomu umiejętności. Pokazom przyglądali się również pan dyrektor Krzysztof Zaik oraz pani wicedyrektor Katarzyna Szczechowiak.

Ze względu na wysoki poziom konkursu i niezwykłe talenty, jury w składzie: p. Judyta Cubała, p. Beata Hlubek - Śpiewok, p. Danuta Kustoś miało trudności z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie jury nagrodziło następujących uczestników:

I miejsce Siostry Blanka i Nadia Hartman , które trenują pool dance i zaprezentowały wiele figur i sekwencji siłowych tworząc ciekawy układ choreograficzny na rurze;

II miejsce Marzec Magdalena, która wystąpiła z pokazem akrobatycznym. Układ zawierał wiele trudnych elementów, takich jak fiflak czy przerzut w tył.

II miejsce Matylda Wojtysiak, która zademonstrowała autorki taniec, którego bohaterką była obłąkana dziewczyna do utworu Sub Urban - Cradles.

III miejsce Monika Tkachenko. Pierwszoklasistka zachwyciła jurorów swoim głosem śpiewając "Jestem twoją bajką" Sanah.

III miejsce Sandra Adamiec grająca na keyboardzie.

Wyróżnienia:

Kategoria - Osobowość sceniczna

Zuzanna Terebińska grająca na eufonium.

Kategoria - Pomysł

Fryderyk Toton tworzący piękne przedmioty wykonane z zaprasowywanych koralików.

Kategoria - wykonanie

- cheerleaderki w składzie: Buczyło Alicja, Piera Oliwia, Kisiel Natalia, Skoczek Marta, Ulman Katarzyna, Kobus Lena, Juraszek Marta, Cichos Amelia, Szuryn Paulina przepięknie zatańczyły i samodzielnie przygotowały dodatki do strojów.

- cheerleaderki "Green Kitties" które wykonywały układ taneczny do piosenki pt. "Summertime Sadness" Lany Del Rey. Skład grupy: Julia Koziarska, Nadia Kask-Chudowolska, Zuzanna Krawczuk, Lena Turczyk, Hanna Pułról, Zofia Matianowska, Lena Sułek, Amelia Wojciechowska.

Konkurs miał na celu odkrywanie talentów w środowisku szkolnym, propagowanie nowatorskich form spędzania czasu wolnego a także doskonalenie umiejętności autoprezentacji.

Wszystkie występy jeszcze długo pozostaną w naszej pamięci.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dalej rozwijajcie swoje pasje i talenty a także szukajcie nowych zainteresowań.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM!

PS Więcej zdjęć z występów w konkursie "Mam Talent" znajdziecie na szkolnym facebooku.