Konkurs plastyczny na Logo projektu Erasmus+

2024-04-30

Konkurs plastyczny na logo projektu Erasmus+ New horizons: art, ecology, sport and languages.

W miesiącu kwietniu 2024 roku p. Żaneta Rarot-Szweda przeprowadziła wśród uczniów klas szóstych i siódmych konkurs plastyczny na logo programu Erasmus+. Projekt dotyczy zagadnień związanych ze sztuką, ekologią, sportem i nauką języków obcych.

Uczniowie wykazali się kreatywnością i dużą estetyką wykonania. Prace uczniów można podziwiać na korytarzu szkolnym. Jury, na logo programu "New horizons" wybrało pracę Mateusza Nowaka z klasy 6c. Ponadto wyróżniono prace trzech uczniów: Doroty Nowak z klasy 7a, Filipa Jakubika z 7a oraz Kacpra Kaczmarskiego z 6b. Gratulujemy zwycięzcom!

Działanie to, rozwój poprzez sztukę, jest zgodne z założeniami projektu Erasmus+ 2023-1-PL01-KA121-SCH-000124113 realizowanego w naszej szkole.